Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Stefi Prifti & Endri Prifti - Mesuesi I Pare


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Më Shumë Nga

Endri Prifti


erdha prape ne shkollen time
mbaj ne zemer nje mall te madh
ne mes nxenesve perseri
me del mesuesi im i pare
ne u ritem dhe kudo
na gjen sot neper atdhe
fjalen tuaj shpesh kujtojm
mesuesi pari ti je per neeeee
se harrojme mesuesin e pare
me mesove abc-ne
qe te behem djal i mbare
dhe me gjak ta mbroj atdhen ( 2x )


Ky tekst u dërgua nga MariaDisqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017