Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stefi Prifti & Endri Prifti - Mesazh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Te rrita, te mesova, te sdudiova
Te bera te arrije gjithshka ne jete
Po pse valle, ku je ti tani?
Qofte erresire apo drite
Qofte diell apo shi

Jo s’jemi
E di ku ndodhesh ta tregojne syte
Dhe ne cfare gjendje je ti tani
Buzeqeshja jote e ngrire
Jo nuk flet per dashuri

Po vret veten me beso
Per nje fjale mendo
Qe mban emrin “Jete”

S’mund te genjej
Si mund te jetoj
Ku diku tjeter, diku tjeter
Tipin nderron

E si mund te fle?
E si mund te jetoj?
Ku diku tjeter, diku tjeter xhiron?

(2x) Oj mama oj mama
Kujdesuni per femijet tane

E si mund te fle?
E si mund te jetoj?
Ku diku tjeter, diku tjeter
Tipin nderron!Nuk kemi video për këtë këngë.
Stefi Prifti & Endri Prifti - Mesazh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mesazh".
3. Video është e këngës "Mesazh", por nuk këndohet nga Stefi Prifti & Endri Prifti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stefi Prifti:


Komente 0