TEKSTESHQIP

Stine, Berat & Jony Doctor
Perfeksion
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Perfeksion" kënduar nga Stine, Berat & Jony Doctor.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 24 Maj 2020, Stine, Berat & Jony Doctor publikojnë videoklipin "Perfeksion". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Stine.
Renditja:
Top 200