TEKSTESHQIP

Stine & Berat
Bounce
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bounce" kënduar nga Stine & Berat.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 9 Dhjetor 2020, Stine & Berat publikojnë videoklipin "Bounce". Produksioni audio u realizua nga Stine.