TEKSTESHQIP

Stine
Adrenalina Ime
Lyrics
(Feat. Mr. X)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Adrenalina Ime" kënduar nga Stine.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Një klip ndikon tek suksesi, ndaj projekti muzikor u bë i disponueshëm në tregun e gjerë të muzikës i kompletuar në aspektin vizual me videoklip muzikor, produksionin e të cilit e përgatiti MAX Production. Ky videoklip u publikua më 5 Janar 2022. Komponimin, tekstin dhe orkestrimin e realizoi vetë artisti.