TEKSTESHQIP

Stiven Hasanaj, Gazi, Eralda & Edona Hasanaj
Kalle Shoqni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kalle Shoqni" kënduar nga Stiven Hasanaj, Gazi, Eralda & Edona Hasanaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.