Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Jena N'kom (Feat. Enea Aka Papi, Lazy Ado & Mali G Grand Thugz)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Stressi: jopo kshu jo ashtu po spo mha kari, sido qe te vij puna un prap mbetem i pari, kam shoqnin qe derdhin gjak per njoni-tjetrin, pa kalu 12 or ta zbraz nfytyr milimetrin, nuk e kuptoj pse shum sene jam ka m'nodhin, thashedheme nalt e posht jan ka m'lodhin, per me shkrep une jam zanatli un jetoj per shoqni, mathefucker deri ne vdekje butuesi, kam me kon gjithmon imazhi jot, dhe pse na dun t'vdekun po na e lujm lojen ton, un krenohem per cka jon e ca kom bo deri sot, nuk e lo pa tmarr hak po boj be n'ket zot, deri diten qe te vdes une,une fillin e pres, nja 3 a 4 ka me mar me vete ky stres, si gjithmon jam besnik e djal me emer, BUTUESI n'krah e JETNIS me zemer...

Ref 2x: sado gjona qe nodhin neve prap do jena ktu, se fjalet po m'lodhin, erdhi koha me vepru

Mali G Grand Thugz: un jam n'kom e zgjidh problemet e jetes time, .................. disa me shan disa me ofenduan rend, disa donin te me shihnin shtrir mos ngrihesha n'kom, mali esht n'kom, zgjodhi rrugen me drit zgjodhi shoqerin e tij qe dim te mposhtim inatcin, ngjova thashetheme probleme mes tij, ngjoje fjalen time zot njug e veri

Lazy Omerta: hej shoki vetem per nje qellim po ta them, nga ky moment e mrapa un per ty jam problem, i hape pasoja vetes n'ato se bone, shum shpejt do shkosh ti lutesh asaj none, do i thush jan ca tipa se gjakun spo ma falin, e cojn shtetin pesh dhe vendin po e kallin, nuk i dalin perpara me kon nje ushtri, jan djem tropojan BANDA BUTUESI

Ref 2x: sado gjona qe nodhin neve prap do jena ktu, se fjalet po m'lodhin, erdhi koha me vepru

Ej a e di si esht puna, Butuesi prap jan n'kom, Omerta prap jan n'kom, Grand Thugz prap jan n'kom...Ej JETNIS DOLLAPI serish esht n'kom... hej 2010 heh tgjith se bashku FREE JETNIS DOLLAPI ju qifsha motren.... jea i kemi dhon provat se kush jemi, se car bojm per shoqerin, derdhim gjakun per shoqerin, jemi tlidhur nji per nji tgjith se bashku, smundesh te shtyhesh dot me na, Grand Record 2010....


Ky tekst u dërgua nga Butesi Tba 4everStresi
Featuring: Mali G Grand Thugz
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/05/2010


Stresi - Jena N'kom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena N'kom".
3. Video është e këngës "Jena N'kom", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0