Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Stresi - Red & Black

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Red & Black".
3. Video është e këngës "Red & Black", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Stresi - Red & Black  (Feat. Cartani)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Çartani

04/12/2011

2011-12-04T16:45:54+00:00dal prej shpis npik tmengjesit ca kacele jam i stresum ma man me i cu per shele dheze 1 dheze 2 dheze kilen thirrni policin se na e mbjellim jeshilen rreperi ma i klikum ti e di se une tnoj ngjum jena dissa 22 a poj do mo shum red & black ose kuq e zi harrova me ju thon se pruna rrep nket shipni jam tropojani ma i perfolun mas kryeministrit kam femna kam pare e du jeten e banditit per krejt e krejt per njo qysh po i do sa po i do vec pornostar stresi man koleksiono myllni gojen e shuni se si kercet ky cuni drejt per drejt prej red & black ej krisi plumi noshta kam hup betejen po betona skam hup luften se sa her qe jam un nmajk teton jan ka tuten


Ky tekst u dërgua nga Thugmansionog
Më Shumë Këngë Nga Stresi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet