A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Stresi - Nuk O Veq Gang  (Feat. MRK)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/08/2019

2019-08-31T18:00:05

Featuring

MRK

Teksti:

MRK

Teksti:

Stresi

Video Produksioni:

MAX Production


REF:

Nuk o vec gang shit,jo bang bang bang bang bang
Kqyre ti punen tone,mos um thuj as ca bone
Come make it qet edhe gojen hape,e smun mu arrit at'her vec kape kape kape kape kape kape kape
Nuk o vec gang shit,jo bang bang bang bang bang
Kqyre ti punen tone,mos um thuj as ca bone
Come make it qet edhe gojen hape,e smun mu arrit at'her vec kape kape kape kape kape kape kape

MRK:

Kur dalin fjalt nihet pulsi i zemres,Gjoni Bllek e kini t'kjart jeni ndryshe pri temes
Jeni hyp kom mju rrxu prej pemes,i keni kap komt e rrenes
Hapa t'shkurt ti nuk je prej kerres,n'Hip Hop gjith jena kon PANTALEROS
Hala boj krim,thirrem machine
Hejta fort kena percillum te dera se jam bo rutin
Jam aq kujtim,e kta nuk e din
Mos um qitni postjera Kejtapo penzionera ka flliq industrrin
Kape K kape kape kape K kape bashk me K ti kape kape kape K kape
Ti nuk e di po ti je budall,nuk kom faj qe je budall
Vija ju gjujna n'mahall,vijna ju dekum n'mahall
NUK O VEC GANG SHIT
NUK O VEC GANG SHIT
NUK O VEC GANG SHIT
NUK O VEC GANG SHIT

REF:

Nuk o vec gang shit,jo bang bang bang bang bang
Kqyre ti punen tone,mos um thuj as ca bone
Come make it qet edhe gojen hape,e smun mu arrit at'her vec kape kape kape kape kape kape kape
Nuk o vec gang shit,jo bang bang bang bang bang
Kqyre ti punen tone,mos um thuj as ca bone
Come make it qet edhe gojen hape,e smun mu arrit at'her vec kape kape kape kape kape kape kape

Stresi:

72-ti vet i 3-ti,vet i ha e vet i trreti
Po ma bojn nuk je n'veti,paret mi mori krejt shteti
Mrapa o ka m'vjen rreki,full kallasha gepeki
Tu chillit en'buz deti me nji dhip si Bleona Qerreti
Asnji forc nuk i then lidhjet qe kom
Mos na thirr hic,sbojna biznes na n'telefon
Bari me kile,bari me ton
Me t'mit merrna vesh si me qen krejt ron
Rrethi i ngusht osht,nuk osht mo i gjont
Thirrem kampjon
N'ven tem si n'ven ton,krejt e din i njejt jom
Jena shum t'ron,72 ton,s'merrna me dhipa me silikon
Kjo nuk perfill ato sje me t'ton,po boni stila po miriton
Veshun krejt zi,Fuck Lui Viton
Kjo o miljon,we get it done

BB4LIFE SHQIPE NOTHING CHANGED
QITU GJONI BLLEK TU PI LEAN EDHE LEMON HATE

NUK O VEC GANG

REF:

Nuk o vec gang shit,jo bang bang bang bang bang
Kqyre ti punen tone,mos um thuj as ca bone
Come make it qet edhe gojen hape,e smun mu arrit at'her vec kape kape kape kape kape kape kape
Nuk o vec gang shit,jo bang bang bang bang bang
Kqyre ti punen tone,mos um thuj as ca bone
Come make it qet edhe gojen hape,e smun mu arrit at'her vec kape kape kape kape kape kape kape


Ky tekst u dërgua nga @emiballiu2Kartolina (1)

U krijua nga IG -> @emiballiu2 2019-09-04 18:46:21
Veshun krejt zi
F**k Louis Vuitton
Kjo o miljon
We get it done

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019