Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi & One T - Win Win Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  9

[REF. One T:]
Yeah,yeah,yeah

Win win,njeri win win(win,win)
Asaj ja mora shoqet,win win
T’fala mi bon edhe ex-it tim,win win
Ajo per mu e din,win win
(win win)

[Verse. One T:]
Ni tattoo,rose
Tu pu raki me lloze
E nxorra pi club-it
Nuk e lash n’overdose,jo jo
Kejt to pare nuk e di,
ka po vin vin
Kejt to dhip nuk e di,
Ka po vin vin
Kjo o bore n’tavolin,bishaa
N’suit jom me nji ruse,
E bardh si kokain,bishaa
Kto ndjenja minus zero,bishaa
Me jeten luj bixhoz,bishaa
Pivaa,per ty pi ndrej do tima
Po shujm na,e se di mo a shihna
Se ika
Lokacione tjera
Do sene tjera,kejt do pune tjera
Kejt do gajle tjera,
Kejt do rruge jane tjera
Do numra tjera
Kejt do kerre tjera
Do dhipa tjera
Kejt do rruge jane tjera
Do numra tjera
Kejt do kerre tjera
Do dhipa tjera

[REF. Stresi:]
Win win,njeri win win(win win)
Asaj ja mora shoqet,vin vin(vin vin)
T’fala mi bon edhe ex-it tim(ex-it tim)
Ajo per mu e din,win win(win win)x2

[Verse. Stresi:]
I kom do shoqe t’prishtins
I thirri,menihere vin
Ato nuk jane kullerka
Ato per mu vin dhe t’bin
U bo qe 1 dekade en rrep
Edhe prap jom in
U bo qe prej 2007 m’njohin
Edhe kejt mir e din
I hyna rrepit prej qefit
E tash po mytna prej lekit
Neper koncertet e Stresit
Kqyrni, njerzit desin
Win win per krejt ata qe nuk e din
Vim e t‘bim amo provat
Nuk i din
Thirrem legjenda Tirones
Me veti krejt pidhat e somes
Nese hyn te hoodi jon
Nuk del mo o pidhinones
Ne na sheh midis Tirones
Me mat fortit e ksaj zones
Jom trekandshi i Bermudes
Bash midis Tirones
Thras Egzones e Rozes
I thom mos i kallxo Kaltrones
Thuj recepcionistit mos kallxo
Numrin e dhomes
Party per qdo nat me femra
Neper Switta mat shtrenjta
I hapin zemrat..

[REF. Stresi:]
Win win,njeri win win(win win)
Asaj ja mora shoqet,vin vin(vin vin)
T’fala mi bon edhe ex-it tim(ex-it tim)
Ajo per mu e din,win win(win win)x2


Ky tekst u dërgua nga TokyoStresi & One T
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/07/2022


Stresi & One T - Win Win
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Win Win".
3. Video është e këngës "Win Win", por nuk këndohet nga Stresi & One T.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0