Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - I Smoke Them Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

A e din pse nuk merzitem, kur jam i rrethum me njerez me 2 ftyra?
Se ata qe jetojn si t'tille, nfund, vdesin pa ftyre (ha ha ha)

Yoo
Jo sum han mu raku per kta tipa (tipaa)
I smoke them Like Khalifa (Khalifaa)
Jeta shum e shkurt shihmi npista (vruumm)
Fast furious check n'arrest neve na shkon dita

Jo sum han mu raku per kta tipa (tipaa)
I smoke them Like Khalifa (Khalifaa)
Jeta shum e shkurt shihmi npista (vruumm)
Fast furious check n'arrest neve na shkon dita

Ca bone? A dalim sonde?
Moskat me veti tkallxoj une, kush o p*dh some
F*ck em up! Kush jan kta!? Un si njoh uu Lala
Ska me ne, edin ata se veç ta kthejna ciao
Se asniher sum ka honger edhe hiq nuk po ma ha
un jom high deri ntavan
turrbulenca aroplan

i zgedhi rruget ma t'thjeshta
se qashtu ta lyp jeta
thirem piccolo i rrepit
une ju mirpres pacienta

Ola ola, old school si Motorola
se lshojna rrepin
t*i nonen vetem bojna gola
bojna gola old school si motorola

Okej prit pak prit prit
ej

Faktet i kom ndosje
tkallzojn per mu n'ajrosje
2012 kur kom ra per plagosje
jo se du mu ngreh
amo veq jom tu e shpreh
mu krahasu une me juve
si mu pa permbi re

Jo sum ha mu raku per kta tipa (tipss)
I smoke them Like Khalifa (Khalifaa)
Jeta shum e shkurt shihmi npista (vruumm)
Fast furious check n'arrest neve na shkon dita

Jo sum ha mu raku per kta tipa (Tipaa)
I smoke them Like Khalifa(Khalifaa)
Jeta shum e shkurt shihmi npista(Vrumm)
Fast furious check n'arrest neve na shkon dita

Ajo i don jugorsa, veriorsa, badboysa (hehe)
Nuk i do si ju gojorsa
Llaka-llaka Llaka-llaka jeni bo ma keq se plakat
Duhet me ju hiq shuplaka
E pi rrepit kejtve jashta

Haters love me
Se e din kush jom
Veq 1 legjend, e ki n'Tiron
Kshtu un jom,e ski ça bon
Frik nuk kom, eci gjond
Ndjenja skom

Qoni durt nalt se jena On Top
Ma tfort se kur dje
Jena dhe sot
Trimi mir, Ska mo shok
Ndit te sodit, intriga plot

Faktet i kom ndosje
tkallzojn per mu n'ajrosje
2012 kur kom ra per plagosje
jo se du mu ngreh
amo veq jom tu e shpreh
mu krahasu une me juve
si mu pa permbi re

Jo sum ha mu raku per kta tipa (Tipaa)
I smoke them Like Khalifa (Khalifaa)
Jeta shum e shkurt shihmi npista (Vrumm)
Fast furious check n'arrest neve na shkon dita

Jo sum ha mu raku per kta tipa(Tipaa)
I smoke them Like Khalifa(Khalifaa)
Jeta shum e shkurt shihmi npista(Vruumm)
Fast furious check n'arrest neve na shkon dita(ditaaa)


Ky tekst u dërgua nga Qani KamberiStresi
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/10/2022
Teksti: Stresi
Produksioni: Arlenn
Video Produksioni: Macro Films


Stresi - I Smoke Them
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Smoke Them".
3. Video është e këngës "I Smoke Them", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0