Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Kosove Shqipni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

kosove,shqipni kosove,shqipni
le ta di krejt bota se sa duhemi une e ti
une ta zgati doren hajde zgatma dhe ti
o le te mundohen sa te dun smund ta ndalin ket dashni x2
o le te mundohen sa te dun smund ta nalin ket dashni
prit pak veç pak meno u bo nje kohe qe po te thom duro
dije na jena njo o le ca folin ata nuk din kurgjo
no no veq kufi skena jo o njo per kejt e kejt per njo x2
kosove,shqipni kosove,shqipni le ta di krejt bota se sa duhemi une e ti un ta zgati doren hajde zgatma dhe ti
o le te mundohen sa te dun smund ta nalin ket dashnix2
o le te mundohen sa te dun smund ta nalin ket dashni
i'm big brother i'll give you some lova
hajde me mu sa me nalt fluturojna syte çel se po vjen shqiponja
shqipni e madhe po sillet kejt bota o ska me mire, ska me mire
se kur jena bashk albanian blood dhe shqipe deri ne asht
o ska me mire,ska me mire se kur jena bashk albanian blood dhe shqipe deri ne asht
o shqiperi oo nena ime ndonse jam une i merguar dashnin tend zemra kurr ska me harrue
kosve,shqipni kosove,shqipni le ta di krejt bota sesa duhemi une e ti une ta zgati doren hajde zgatma dhe ti o le te mundohen sa te dun smund ta ndalin ket dashnix2 let mundohne te mundohen sa te dun smund te ndalin ket dashni...


Ky tekst u dërgua nga erion vojvoda instagram:erionvojvodaaaStresi
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/03/2023
Produksioni: Nurteel & Granit Gashi


Stresi - Kosove Shqipni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kosove Shqipni".
3. Video është e këngës "Kosove Shqipni", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0