A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Strongi - Nuk Ka Lidhje  (Feat. KOG)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/02/2008

2008-02-06T22:47:24

Featuring

KOG


ref ::nuk ka lidhje pse e doj
nket ven ka rendi nese e msoj ket sen e nuk ka lidhje a ma han a me shan e verteta osht ky qoj jom e te vram 2x

e nuk ma nin qe skom pare nuk ma nin qe jom shqitare qeshtu un jom e ti bjen se nuk e ki qare e nuk ka lidhje pse sjom i keq e dokna sikur dreq nuk ka lidhje pse ka keq e ma keq nuk ka lidhje shoqe pse veq qeshtu e don se qeshtu e don tripi e ti mos thuj qe nuk bon ti e ki tipin e meriton ti e ki tipin qi e don ti e ki tipin te shliron a ky tipi te tradhton e nuk ka lidhje qi shoqet shum keshin nuk la lidhje qi un sja vnoj veshin nuk ka lidhje pse baba jem hiq nuk um don me ni fjal FUCK YOU qeshtu e meriton nuk ka lidhje a ma rras a hiq nuk ma rras veq njo e di qi tan jeten e kom dost nuk ma nin ska lidhje jom i fort si topi e nuk ka lidhje pse jom i trent ka HIP HOPI

ref:nuk ka lidhje pse e doj
nket ven ka rendi nese e msoj ket sen e nuk ka lidhje a ma han a me shan e verteta osht ky qoj jom e te vram 2x

nuk ka lidhje ps nuk ka lidhjke qka nuk ka lidhje qysh e don e tek e per qka nuk ka lidhje kush ka faj nuk ka lidhje kush osh aj strongi e kog e pastaj shihet per qka sna nin neve hiq a tpelqej a nuk tpelqej as Kari nuk ha han a po t du a pot urrej nuk ka lidhje qka ka ndodh e qka do te vjen tregom tdrejten edhe pse tjert me flejn nuk ka lidhje a me ngel a me cilen not kaloj po K.O.G kallxo se qfar koange une knoj nuk ka lidhje a defrena nuk du argetim nujk ka lidhje un qe nxena e qe prishi at bekim nuk ka lidhje qfar emri ki po a ki men nuk ka lidhje a ki fam po a ka gazmen njeri mu ngom mos qo kry e mos kallxo ma mir kshyre rrugen tan haver e mos u nal

ref ::nuk ka lidhje pse e doj
nket ven ka rendi nese e msoj ket sen e nuk ka lidhje a ma han a me shan e verteta osht ky qoj jom e te vram 2x


Lyrics submited by B---a-------r
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019