Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sunaj Saraqi & Vera Oruqaj - Qika Katundare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Vera:
qika katundare qik e katundit je ma e bukura ma e bukura e shoqeve tua aaaaaaaa

sunaj:
aaaaa moj qik ekatundit shum je e bukur ma e bukura e krejtve aaaaa

Ref:
moj qik e katundit po te lutem ty moj shum dil prap te uji te shoh edhe pak amannnnnn heyyyyy


Ky tekst u dërgua nga Llola


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sunaj Saraqi & Vera Oruqaj - Qika Katundare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qika Katundare".
3. Video është e këngës "Qika Katundare", por nuk këndohet nga Sunaj Saraqi & Vera Oruqaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sunaj Saraqi:


Komente 0