TEKSTESHQIP

Nazife Bunjaku
Gabova
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gabova" kënduar nga Nazife Bunjaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të rritur aspektin kreativ, projekti muzikor vjen tek publiku i plotësuar me profesionalizëm me anë të një videoklipi muzikor, të cilin e krijoi SWART. Videoklipi u publikua më 13 Prill 2017. Autor i muzikës është Gramoz Kozeli, ndërsa autor i fjalëve të tekstit rezulton të jetë Florent Boshnjaku.