Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taste2 & Binakaj - Veni Varfun, Jeta E Shtrejt Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Taste and Binakaj, si familja Haklaj
Veni varfun jeta e shtrejt sen s'ka met veq me cek
Muhabeti njejt gati 20 vjet
N'foltore dalin shesin patriotizem
Kukllat para TV's idhen ata e kapin cifren
Folin per miliona knej barku unt lshon zona
Do gjinden qysh t'munen e do snoba
n'venin me gropa presin mi i# n'thob evropa
me ylbera kcehet shota
qfar ironie, ta bon me dur shqiponjen e anej punon me shkije
e ti trunin shit ngije
viktima t'venit ton
Ti pagun faktura atyyne qe shkije s'guxon mi thon

pick ta ka nxon bi**h po t'han n'dhomt
qiti qato b#le qe thojshe i kom


Ky tekst u dërgua nga NikkiTaste2 & Binakaj
Publikimi: 18/09/2018
Teksti: Taste2
Orkestrimi: Binakaj


Taste2 & Binakaj - Veni Varfun, Jeta E Shtrejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veni Varfun, Jeta E Shtrejt".
3. Video është e këngës "Veni Varfun, Jeta E Shtrejt", por nuk këndohet nga Taste2 & Binakaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taste2:


Komente 0