Më mbaj mend (për 1 muaj)


Taulant Bajraliu - Ditëlindja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditëlindja".
3. Video është e këngës "Ditëlindja", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Taulant Bajraliu - Ditëlindja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Muzika & Teksti:

Kreshnik Avdiu

Orkestrimi:

Ermal Krasniqi

Video Produksioni:

MProduction

Komente

Asnjë Koment

12/08/2020

2020-08-12T16:00:13+00:00Urime urime
Sonte nga zemra ime
Nga syt e mi loti pikon
E ky eshte lot gezimi
Qe nga shpirti jem buron
Shpirti qe veq ty te dashuron
E ditlindjen sote ta uroj
Gezuar ditlindjen sonte
Per jet u kam me t'dasht
100 vjet te lumtura zoti ti dhasht
Gezuar ditlindjen zemer
Kengen per ty kendoj
Per qdo dit me shum te dashuroj
Gezuar gezuar kujtim i pa haruar
Ditlindja jote fest per mu
Se ti je jeta ime
E ti shum mir edin
Per veq teje skam tjeter dashni
Shum gezuar sonte veq per ty
Gezuar ditlindjen sonte
Per jet u kan me t'dasht
100 vjet te lumtura zoti ti dhasht
Gezuar ditlindjen zemer
Kengen per ty kendoj
Per qdo dit me shum te dashuroj
Gezuar ditlindjen sonte
Per jet un ka me t'dasht
100 vjet te lumtura zoti ti dhasht
Gezuar ditlindjen zemer kengen per ty kendoj
per qdo dit me shum te dashuroj


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet