Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tefta Tashko Koço - Zare Trandafile Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  6

Zare trendafile
Zare moj trendafile
c'naj bane me hile moj Zare
sa e bukur je

Zare moj dil ke shpia, 2x
po te prêt shoqënia moj Zare
sa e bukur je

Zare moj dil ke fiku 2x
po të prêt ashiku moj Zare
sa e bukur je

Zare dil ke mali 2x
po te prêt jarani, moj Zare
sa e bukur je


Tefta Tashko Koço - Zare Trandafile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zare Trandafile".
3. Video është e këngës "Zare Trandafile", por nuk këndohet nga Tefta Tashko Koço.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tefta Tashko Koço:


Komente 0