Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tergita Gusta - Me Ty, Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Asnjeri se ka njohur boten time
Asnjeri nuk ka hyre ne jeten time
Une kam frike te jetoj me kujtime
Une kam frike te jetoj pa Ty

E pamundur me ty
E veshtire pa ty

Une e di, te kam humbur pergjithmone
Ti e di, me ke patur gjithmone
Nuk me prek por te ndiej
Fryme marr por sjetoj
As me ty, as pa ty
E pamundur
Me ty, pa Ty

Vetem ti
Vetem ti ne boten time
Vetem ti
Vetem ti ne jeten time
Mos me ler
Te jetoj me kujtime
Merr gjithshka
Po mos ik, mos ik

Nuk me prek por te ndiej
Fryme marr por sjetoj
As me ty, as pa ty
E pamundur
Me ty, pa Ty

Te jetoj me ty, Une lutem
Te jetoj pa Ty, nuk mundem
Tergita Gusta
Publikimi: 16/12/2004
Festivali: Festivali i 43-të në RTSH
Muzika: Endri Sina
Teksti: Pandi Laço
Orkestrimi: Endri Sina


Tergita Gusta - Me Ty, Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty, Pa Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty, Pa Ty", por nuk këndohet nga Tergita Gusta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tergita Gusta:


Komente 0