Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - Mallkuar Qofte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Vitet ikin shpirti im
Iki dhe nuk kthehen prapa
Une me nje fotografi
Se q'me dogji flaka

Edhe sa une si nuse do te pres
Shpejt vitet kalojn
Ti me boten kuror
Une me mure te shpis
Jeten ton e hargjojme

Mallkuar, mallkuar, mallkuar qofte
Kjo toke e ftoft qe burrat po naj bon pleq
Mallkuar, mallkuar, mallkuar qofte
O ky gyrbet qe po na kall e na bon keq

Gjithat t'mirat thon i kam
Pasuri e shpi pallat
Por te gjitha une i jap
Vetem ty te kem ma ngat

Edhe sa une si nuse do te pres
Shpejt vitet kalojn
Ti me boten kuror
Une me mure te shpis
Jeten ton e hargjojme

Mallkuar, mallkuar, mallkuar qofte
Kjo toke e ftoft qe burrat po naj bon pleq
Mallkuar, mallkuar, mallkuar qofte
O ky gyrbet qe po na kall e na bon keq


Ky tekst u dërgua nga Brikena


Nuk kemi video për këtë këngë.
Teuta Selimi - Mallkuar Qofte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mallkuar Qofte".
3. Video është e këngës "Mallkuar Qofte", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 0