Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Themeluesi - Djal I Rralle  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/01/2016

2016-01-12T13:32:21+00:00

Pjesëmarrëse në

Shkodra Fest 2Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Djal I Rralle" kënduar nga Themeluesi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Themeluesi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Themeluesi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet