Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tiki - Sonte (Feat. Maksi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref:
SONTE UNE LOQKO JOM ME TY
TI E DIN SE JOM PER TY
AJDE KTU SE SKE KU SHKON
UN E DI SE TI MU MDON

Reptura 1:

Mos um ban fjal zemer mos um nxen shkas
Mos um thuj bal kur po t'njeki un permas
se une jom das as nuk po vi met kast
Po shkurt je ka mpelqen loqko me ty jam cdo qast

fakt qe jom i pashum me ty i pershtatshum
n'zemer shum i dashtun me ty i lezetshum
Perqata po thom se me mu nuk deshton
shkurt hajde me mu se cdo sen mir t'shkon

Nuk po foli veq fjal po ti um dhe sinjal
Shoqes tane kur i the um pelqen ky djal
Jo pse jam llafazan jam dhe gjentellmen
psee t'vi permas ti si shkas zemer pe nxen

ven nuk po m'len ti cdo sen un me ta shpreh
qa po du qa menoj per ty du me ti njeh
gjaku mu ka nxeh besa edhe ty poh
Hajde tash me mu zemer mos um thuj joh

Ref:
SONTE UNE LOQKO JOM ME TY
TI E DIN SE JOM PER TY
AJDE KTU SE SKE KU SHKON
UN E DI SE TI MU MDON

Reptura 2:

Nuk po foli fjal palidhe du me gjet ni zgjidhje
kur afrona e po t'foli ty po t'kap ni dridhje
Lidhje du me pas me ty se edhe ti po don
po ta don mu kon me mu e un po du me t'nxon

shkas mos um nxen se spot nxen ty veni ven
hajde ktu te un se veq me mu zemer e then
e di qe ki tut edhe kta une e vrejta
ha merre 1 lule veq per ty zemer e blejta

shum mir e drejt po menoj e ty tu kesh buza
sa mir je ka dokesh edhe shum mir pot rrin bluza
Zemer mos um thuj zemer kishe ti spo don
prania jeme zemer ty t'lumtur t'bon

Une pi n'fillim ty t'thash qe une jom per ty
E disha qe thu po se une tkom lexu ne sy
tash e di qe je e lumtur kta une e vrejta
Kur ta dhash 1 kiss un lulen ty ta blejta


Ky tekst u dërgua nga Arta_ch   LeNtiTiki
Featuring: Maksi
Publikimi: 08/03/2012


Tiki - Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte".
3. Video është e këngës "Sonte", por nuk këndohet nga Tiki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tiki:


Komente 0