Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tingulli 3nt - Po Shihet Ashiqare (Diss Unikkatil)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Shihet Ashiqare (Diss Unikkatil)".
3. Video është e këngës "Po Shihet Ashiqare (Diss Unikkatil)", por nuk këndohet nga Tingulli 3nt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tingulli 3nt - Po Shihet Ashiqare (Diss Unikkatil)  (Feat. K-Master & Da Ghost)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  27

Këngë e albumit:

"I 3nt"

Komente

2 🔥

Featuring

Da Ghost

Featuring

K-Master

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00(Diss Unikkatil)

Verse: K-Master

Kush pe dridh qitash...
Kape sille Get Bittin ma ma trash..
Se qiky mo s'ka me pshtu ma leht..
Ti kallzoj kush o dallash..
Kush e zotron skenë..
Kush e man themelin

Qifsha "Hëhëhë"....
Ka njerz q t'shkelin (Yaw)
Tetshja me Babusha midis kryeqytetit/
Bojn..Muzik për Havera plus/
I bojn qef vetit..
Mos na kqyr shtremt..
Jem ma t'fortit..T`kti Globi..
Dridhet skena..shemet Hip-Hop-i..(Yaw)

Verse: Da Ghost

Tu e vrejt s'je ka beson..
Veshi po ta nin..
Edhe pse ti me qef sum ngon..
Se une..T'djegi ner Hije/
Mos axhit se je i rie/
Kur t'foli un muj me t'lon/
Shum shpejt pa shoqni..Se e diii..
Loja qysh luhet kur thuhet "Yeah"..
She onderr n'shkall tem po nuk "Yeah"..
100% 3nt + pa kufi internacional po thojn/
Që jom..Kur i thom vetit Prishtinali..
Kshtu Që :"Get down with a King"
T'boj muzik për Rrug e t'boj muzik për Ring
Msoje :"Get down with the king "
T'boj muzik për Rrug e t'boj muzik për Ring[Kthjellu]

Verse: Ghetto Gold
Ref. 2X

Hajt tash kallzoma...Suksesin ton..
Për Drog e di po kallzom kush po t'ngon..
Për Kurva ti i don..po nuk ki pare..
Kurgjo nuk po t'shkon kjo Po Shihet Ashiqare..

Verse: Ghetto Gold

Për hater t'Shqiptaris muina..me pi Kafe/
Bonu tjeter sen..e lej ma kto llafe..
Dosti jem e ki Talentin po nuk po t'bon rape/
Se për me bo rape duhesh/
Me ju kap Babës për qafe/
Se e ki gabu drejtimin/
Po t'flas me t'qit n rruug..
Kapu dikun tjeter se un Haa me ket luug..
Ti nuk je ka e she veten q je bo si zhuug..
Ki dështu në plan tu ka bo edhe ma Lluug..
Kur..Jeni kon t'vogel keni pas tem n'referat/
Për Hip-Hop edhe për Kurva Baba o Psikopat..
Un ta ndryshoj emrin ta boj Rifat..
Di me kon i but..di me ti qi robt çdo Sahat..
Mos mu bon pidh nane..
Mos mu bon Gangsta-Shit..
Po bone veq 1 Hit..si Baba n'Infinit..
Jom i dobt keq..gips,mut e jom Fit..
Sa ki kime n'trup un shes për 1 dit..Ti Shit..

Verse: Ghetto Gold
Ref. 2X

Hajt tash kallzoma...Suksesin ton..
Për Drog e di po kallzom kush po t'ngon..
Për Kurva ti i don..po nuk ki pare..
Kurgjo nuk po t'shkon kjo Po Shihet Ashiqare..

Verse: Big Xig

Nuk do me thon me kon hajvan e zhullan..
Un q ngrehi Bari nuk jom Narkoman..
Une jom Musliman me Bajram e Ramazan..
Po du me t'kallzu q ti per mu je Pshurran..
Mos um recito po bonum..Pak muzik..
Fol diqka mes'shem pa therr..
Me thik pa politikë..
Ka shum kang q jom nis mu bo Hite..
Pse nuk i ke knu para njo 2-3 vite..
Shpejt po harroni..Kush e ka maru at pite..
Që ti e ki honger ka 10 her ne dite...
E kjo qe ti po e bon..gutishllumsom..
Ti mu kurgjo sun em bon veq vetes i bon dom..

Verse: Ghetto Gold
Ref.

Hajt tash kallzoma...Suksesin ton..
Për Drog e di po kallzom kush po t'ngon..
Për Kurva ti i don..po nuk ki pare..
Kurgjo nuk po t'shkon kjo Po Shihet Ashiqare..

Hajt tash kallzoma...Suksesin ton..
Për Drog e di po kallzom kush po t'ngon..
Për Kurva ti i don..po nuk ki pare..
Kurgjo nuk po t'shkon kjo Po Shihet Ashiqare..

Hajt tash kallzoma...Suksesin ton..
Për Drog e di po kallzom kush po t'ngon..
Për Kurva ti i don..po nuk ki pare..
Kurgjo nuk po t'shkon kjo Po Shihet Ashiqare..

Hajt tash kallzoma...


Ky tekst u dërgua nga Bardhi - Viti   Babachelse
Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet