Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tingulli 3nt - I Trent

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Trent".
3. Video është e këngës "I Trent", por nuk këndohet nga Tingulli 3nt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tingulli 3nt - I Trent  (Feat. Fatime Kosumi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  20

Këngë e albumit:

"100% Shqip Vol.1"

Këngë e albumit:

"I 3nt"

Pjesëmarrëse në

VFM 2005

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Fatime Kosumi

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00Fatime kasumi

keq per penin ton
keq per muncin qka ben
keq fort se e kem
aq mir ti e ngon.
i trent esht per muzik
i keq per me taktik
rigjeti ne trafik
trent edhe pik.
Per te nuk esht veshtir
me bo ket sen te mir
esht dita me e veshtir
zooni yt nuk po shkon mir
se di qka po mendon
se di sa jet agon
se di a po e kupton
gjo spo me mungon

GHETTO-GOLD

nuk e di mir a jom i sakt nuk e di mir a jom natak nuk e di mir sa jom i flokt mund tu kujtoj se ju lodh pak
aj tash kallzom ku me shku aj kundershtom qysh jam tuj knu
aj po ju qep qdo send per mu aj kallzoj BABES tend qysh tka maru
mos u bon mangup prit ne ren mos e len muziken tem se tlen nvend iki tvertetes ky qe esht rren mos po çmon qesht ky sen mos e çmo me vesht e tu nuk e di e ki me pranu ngoje senin tu u tranu maje mikrofonin maje jepma mu

Fatime kosumi
ref:4X
Esht i trent.... aj ësht i trent me deshir krejt e din krejt e din

keq per penin ton keq per muncin qka ben keq fort se e kem aq mir ti e ngon.i tren esht per muzik i keq per me taktik rigjeti ne trafik trent trent trent fil.
Per te nuk esht veshtir me bo ket sen te mir esht dita me e veshtir zooni yt nuk po shkon mir se di qka po mendon se di sa jet agon se di a po e kupton gjo spo me mungon

AGON

cdo sen mase fundose gjuje myte theje se sen ska gabim tonad un fas gjom mu ku kan as edhe nese sje 7 vjeqar edhe nese je ma i vogli ne kolmar shpejcia jem ka me tmarr jam ter naten tu me dal uhhh sa shpejt spo muj me u nalt goja jem as ni sen sta fal jom i trent me nje skandal nxej ma shpejt sa nje mikrofon jom tu nga me shuf fuqi pare kam pas edhe kurr skam pas kojshi ska sen qe nuk e di po e loj me kaq se apet spo di

Fatime kosumi
ref:4X
Esht i trent.... aj ësht i trent me deshir krejt e din krejt e din

GHETTO-GOLD: Nuk e di mir.. nuk e di mir.. nuk e di nuk e di mir.. nuk e di mir a jom i sakt.
Fatime kosumi: aj esht i trent
GHETTO-GOLD: nuk e di mir a jom natak
Fatime kosumi: aj esht i trent
GHETTO-GOLD: aj tash kallzom ku me shku
Fatime kosumi:aj esht i trent
GHETTO-GOLD:a i qep gjdo sen per mu
Fatime kosumi:ref:4X a a a aj esht i trent..esht i trent..aj esht i trent me deshir krejt e din krejt e din


Ky tekst u dërgua nga Arber Struga
Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet