Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tuna - Dyshemeja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  63

Nuk esh asnje kemish
E paluar sirtareve
Prej kur me fike ti
Sikur shpuz te cigareve
n'dysheme

Ref
Dhe me duket se kam vdekur kur ti me le
diten kur ti me le Dashuri
Se jan ndalur gjitha akrepat e oreve
Te gjitha oreve perseri
dhe me duket se kam vdekur kur ti me le
As lamtumir nuk the kur me leeee
A nuk ndalet dhembja e shpirtit kur vdekur je
as kur e vdekur je n'dysheme

Mbeturin mbeturin neper dhomen ere e kembeve
dhe ka mbetur me jav hapur pasta e dhembeve n'dysheme

dhe me duket se kam vdekur kur ti me le
as lamtumir nuk the eeeeeeeeeee
a nuk ndalet dhembja e shpirtit kur vdekur je
as kur e vdekur je
n;dyshemee n'dyshemeeeeeeeeeeeee
n'dysheme n'dysheme n'dyshemee

dhe me duket se kam vdekur kur ti me le
as lamtumir nuk the kur me lee
a nuk ndalet dhembja e shpirtit kur vdekur je
as kur e vdekur je n'dyshemee


Ky tekst u dërgua nga  AlbbBBBaaa   vivakosovaTuna
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/06/2011
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 11
Festivali: VFM 2012
Teksti: Aida Baraku
Video Produksioni: Entermedia


Tuna - Dyshemeja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dyshemeja".
3. Video është e këngës "Dyshemeja", por nuk këndohet nga Tuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tuna:


Komente 0