A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Unikkatil - Se S'kom Qare  (Feat. Presioni & Benny Blanco)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  93

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Featuring

Benny Blanco

Featuring

Presioni

Song from the album:

"Kanuni I Katilit"


UniKKaTiL
....................................................
Po foli me allti si me pas shokun e vetum
Jo qe dyshoj n'shok po n'kerkon s'mbeshtetum
E plot njerz nuk i dojn m'nyrat e mia
Po plot njerz kuptojn veq kur i kan ftyrat me vija
E ti pse pom shtin kur djal i mire jom
Munohesh mem perbuz mfal me t'shtir nuk shkon
Je msu me tipa qe tuten veq qe t'ka dal zoni
Pun e madhe n'kofsh nervoz e n'tu past rrit tensioni
N'syt e mi nuk ka supermena
Nese qojn antena mesin pa krena
Edhe veq at'her kur osht domosdo
Ske dasht me nej i qet at'her qija nanen vlo
Zoti din qa menoj kur to sene i veproj
Blej koh kur se di a po gaboj
E nese e bon t'madhe hiq sum vjen marre
Se nese t'boj zi t'boj se s'kom qare
....................................................

Ref:2x UniKKaTiL
....................................................
Sa her duhna me t'thon tash pse pom shtin
Kur po vi ngat teje ti veq urt po rrin
Kujto se ki me ul ata kry o gja
A pernime po du mem shtin met vra
....................................................

Presioni
....................................................
Nuk o leht me kon i kthjellt prej menve
Nuk po di si t'mes n'mes t'endve
Nuk o jete po osht kopsht zologjik
Kjo osht frik kjo osht nik
Ami ti mu t'mirat qe dikur une ty ti dhash
Ami t'thash se pom vyjn mu tash
Mos mu bo kishe spo nin e spo kupton
Rapet babes mos um thuj nuk kom
Mos um shti me bo qka boj kur skom qahre
Mos um shti me t'sha se t'boj kahre
T'boj mik t'boj armik t'boj hipik
Si Tjueni njeri paqesor
Haveri jem si akrepat nor
Un jom sekundari e ti ec veq n'ore
Dot thot un para teje para juve pergjithmon
....................................................

Ref:2x UniKKaTiL
....................................................
Sa her duhna me t'thon tash pse pom shtin
Kur po vi ngat teje ti veq urt po rrin
Kujto se ki me ul ata kry o gja
A pernime po du mem shtin met vra
....................................................

Benny Blanco
....................................................
O ardh koha shtir zor me met gjall
Dikush jeton n'veper dikush jeton n'prall
Dikush hollywood dikush bollywood
Dikush s'ka qa han e dikush veq han mut
Tu fol ju mas shpine jeni bo si grat e kqija
Hajdeni te bacam jau blej ka nipar dimija
Edhe niher juve du me ju thon
Kurgjo puna juve kurgjo s'ishit kon what
....................................................

Ref:2x UniKKaTiL
....................................................
Sa her duhna me t'thon tash pse pom shtin
Kur po vi ngat teje ti veq urt po rrin
Kujto se ki me ul ata kry o gja
A pernime po du mem shtin met vra
....................................................

Outro: UniKKaTiL
....................................................
Po get qe plot gjinve nuk bon veq me ju thon
Po le qe plote gjinve duhet me ja qi at non
A po kupton dost kur te thom niher boll ma mir boll
Se kur vjen puna me t'kallxu boll at'her osht von per ty
Unikkatil Presioni Benny Blanco
....................................................


Lyrics submited by Benski   Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019