A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Unikkatil - Tata Mata (demo)  (Feat. Cyanide)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/06/2009

2009-06-13T12:58:21

Featuring

Cyanide


Ref; 2 UniKKatil
...
Kur je tata mata pidh none shum
Ka me pas shum njerz qe dojn me ba zullum
Per kto sene osht 1 sen i msheft kerkush nuk e din
Sherri i udhes tane bana kandestin
...

Cyanide
...
Yoo sum han kari per kerkon jom njoni nji milion
Kush i del para Jetmirit Jetmiri e rrxon
Na jena tata mata ata edhe ti e pate
Se kejt pidhat e babes dojn mi pergja ksaj armate
Sherri udhes tonde u kallxove qfar njeri ti koke
t'kan dhunu mrenda ne burg tu e mar sapunin prej toke
Boll u shite trim e sike te lo ne gjendje kritike
Se mu shty dikush me ne osht humbje automatike
E automatikisht ti je peder sigurisht
Se kshyr si pidhi qe lyp mu qi e s'guxon me bo me gisht
Se duhet bolet mi majt mos me dhon naj sen as tinxes
Se mun e del naj sen paprit si cica shhh (Adelines)
Muta edhe pisa ju rrotulloj si pleskavica
Nuk i ndana kurr repit si KOSOVES MITROVICA
E plaga qe e qeli dije kurr nuk sherohet
Luj koqe me mu po kshyre kryt qysh t'qerohet se
...

Ref; 2 UniKKatil
...
Kur je tata mata pidh none shum
Ka me pas shum njerz qe dojn me ba zullum
Per kto sene osht 1 sen i msheft kerkush nuk e din
Sherri i udhes tane bana kandestin
...


Lyrics submited by  Gazmend   EnisTBA
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019