Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vaçe Zela & Hysni Zela - Zunë Fushat Të Drithërojnë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  5

o sec zune fushat nene
o te dritherojne
xhan moj nene shpirt moj nene
te keqen shpetome

se po vjen beu moj nene
nuse me kerkon
xhan moj nene shpirt moj nene
te keqen shpetome

une tek beu bije nuse
kurr jo nuk te coj
xhan moj nene shpirt moj nene
te keqen shpetome


Ky tekst u dërgua nga Bujar Gishti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vaçe Zela & Hysni Zela - Zunë Fushat Të Drithërojnë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zunë Fushat Të Drithërojnë".
3. Video është e këngës "Zunë Fushat Të Drithërojnë", por nuk këndohet nga Vaçe Zela & Hysni Zela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vaçe Zela:


Komente 0