Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vaçe Zela - Përherë Me Këngë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Neper rruget tona,
Shkoj e vij gjithmone,
Lulet e gezimit gjith i pres,
Cdo qelise te jetes,
Qe tek une lulezon,
Vij tek ju edhe ne kenge e them.

Hyjne kenget dallge dallge,
Jeta jone sot,
Rrugeve te reja na kerkon,
E na do te lire,
Dhe na do te forte,
Diellin ta lartojme permbi glob.

Para jush kam ardhur,
perhere me kenge,
zemra mu peflak nga prushi i saj,
Ja tek jeni ju, te dashur e te shtrenjte,
kenga ka vec jeten ne damare.


Ky tekst u dërgua nga Dennis

Vaçe Zela - Përherë Me Këngë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Përherë Me Këngë".
3. Video është e këngës "Përherë Me Këngë", por nuk këndohet nga Vaçe Zela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vaçe Zela:


Komente 1