Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Mema - Tate Du Fuston Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  36

Tate tate du fuston
Ta ble tata per bajrom

Balon tauke, Balon tabake
Do morim saten e shkojme laprake

Tate tate du fuston
Ta ble tata per bajrom

Tate tate du Kepuc
Ti ble tata me majuc

Tate tate du kapele
Ta ble tata me kordele

Ti ble tata qe te gjitha
Qe te jesh ti mo e mira
Me kapele me fustona ti ble tata neser mroma.

Balon Tauke, Balon Tabake
Do morim saten e shkojme laprake


Ky tekst u dërgua nga Juliana Zguro

Valbona Mema - Tate Du Fuston
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tate Du Fuston".
3. Video është e këngës "Tate Du Fuston", por nuk këndohet nga Valbona Mema.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Mema:


Komente 0