Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Mema - Mos Ma Pi Rakine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

E të kam thanë mor djalo
Mos ma pi rakinë.
Jar na na mor jar na ne!
E do ta pi moj zemër
Sa ta heq mërzinë.
Jar na na mor jar na ne!
E të kam thënë mor djalo
Mos ma pi konjakun.
Jar na na , mor jar na ne!
E do ta pi moj zemër
Sa ta heq marakun.
Jar na na mor jar na ne!
E do ta pi moj zemër
Sa ta heq marakun
Jar na na mor jar na ne!


Valbona Mema - Mos Ma Pi Rakine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ma Pi Rakine".
3. Video është e këngës "Mos Ma Pi Rakine", por nuk këndohet nga Valbona Mema.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Mema:


Komente 0