Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Mema - Kenga E Malenakes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Hajde malenake
Duje lalën e
Hajde gushbardhake
Duje lalën e
Hajde moj boj esmere
Duje lalën e obobo
Hajde top sheqere
Knoqe lalën e

Hajde gocë e lalës
Ç'e hudh vallen e
Hajde gojsheqere
Knoqe lalën e
Hajde moj malenake
Ma jep fjalën e
Hajde moj gushbardhake
Merre lalën e


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Valbona Mema - Kenga E Malenakes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Malenakes".
3. Video është e këngës "Kenga E Malenakes", por nuk këndohet nga Valbona Mema.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Mema:


Komente 0