Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Valbona Ostreni - Mike Mediatike  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika:

Adrian Hila

Teksti:

Pandi Laço

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2007

Komente

Asnjë Koment

23/11/2007

2007-11-22T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mike Mediatike" kënduar nga Valbona Ostreni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Valbona Ostreni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet