Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Xeka - Gusha Me Arome (Feat. Klodian Korra)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  36

Valbona:
II: Si mund t´ma bësh këtë ti zemër
hjeshove veten për shiju një cast
tradhtija ti e di që vetëm vret
e theve ti shpirtin tim :II

Ref:
Valbona:
II: Gusha me aromë
gusha asaj me aromë
emocionin ty ta shtoj
dhe ti më tradhtove :II

Klodiani:
II: Zemër më faal
të lutem ti më fal
e di kam faaj, mirë e di unë kam faj
Mos m´bo me qaajt, vec se t´kam bo me qajt
Zemër më fal, dhe pse tradhtija s´ka fjal :II

Valbona:
II: Pse shkove ti me tjetër femër
harrove që të doja me gjith shpirt
sikur të isha unë në vendin tënd
a do ma falje ti o zemër :II

Ref:
Valbona:
II: Gusha me aromë
gusha asaj me aromë
emocionin ty ta shtoj
dhe ti më tradhtove :II

Klodiani:
II: Zemër më faal
të lutem ty më fal
e di kam faaj, mirë e di unë kam faj
Mos m´bo me qajt, vec se t´kam bo me qajt
Zemër më fal dhe pse tradhtija s´ka fjal :II
Valbona Xeka
Featuring: Klodian Korra
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/10/2013


Valbona Xeka - Gusha Me Arome
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gusha Me Arome".
3. Video është e këngës "Gusha Me Arome", por nuk këndohet nga Valbona Xeka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Xeka:


Komente 0