Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vali Kuqi - Rruga Ime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rruga Ime".
3. Video është e këngës "Rruga Ime", por nuk këndohet nga Vali Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vali Kuqi - Rruga Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  77

Muzika:

Kledi Bahiti

Teksti:

Endrit Mumajesi

Orkestrimi:

Threedots

Video Produksioni:

Exe

Pjesëmarrëse në

Top Fest 10

Komente

1 🔥

04/03/2013

2013-03-04T21:45:42+00:00Rruga ime është e drejtë,
Në asgjë nuk të gjykoj
Kam vetëm një jetë të thjeshtë
Që s'të mjafton...

Unë nuk mundem më të ndjek
Erdhi koha të ndaloj
Ego jote është një ëndërr që s'mbaron

Do të jesh diku pa mu
E do ndihesh si unë bosh

Se për çdo ndjenjë që ti ke nuk mund ta fal
Të më lëndosh e të më thuash nuk kam fjalë
Do të mungoj por e di s'do më kerkosh
As lumturinë të lutem ti mos ma uro

Më mjafton botën ta shoh
Edhe pse çdo gjë se prek
Duke e ditur që këtë zemër s'do e shes

Por ti nuk mendon si unë
E pranoj që humba shumë
Të dhashë shpirtin edhe vetën
Në çdo kohë...

Do të jesh diku pa mu
E do ndihesh si unë bosh

Se për çdo ndjenjë që ti ke nuk mund ta fal
Të më lëndosh e të më thuash nuk kam fjalë
Do të mungoj por e di s'do më kerkosh
As lumturinë të lutem ti mos ma uro

Se për çdo ndjenjë që ti ke nuk mund ta fal
Të më lëndosh e të më thuash nuk kam fjalë
Do të mungoj por e di s'do më kerkosh
As lumturinë të lutem ti mos ma uro


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë Këngë Nga Vali Kuqi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet