Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Bytyqi - Sa Larg Ike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Loti mbi qerpik qendron a as shume zemra Mua me vajton
Kur ti qan qann faji i Kujt Ishte faji u largove pa me thane as
Lamtumir faj une s'të kam aaam as larg as larg ishe por si dielli je shume larg fajin vall kush e kishte dhimbjen e kam shumë mall sa larg sa larg Ike por si dielli je shumë mall
Fajin vall kush e kishte dhimbjen e kam shume maaall


Ky tekst u dërgua nga AgronValon Bytyqi
Publikimi: 11/05/2013
Muzika: Bini Diez
Orkestrimi: Bini Diez


Valon Bytyqi - Sa Larg Ike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Larg Ike".
3. Video është e këngës "Sa Larg Ike", por nuk këndohet nga Valon Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Bytyqi:


Komente 0