Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Valon Suma - Zana  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Komente

Asnjë Koment

10/12/2005

2005-12-10T20:45:20+00:00Ti përpolitesh kot,rotullohesh kot,
veq e humb kohën e mua ..
ti zdo te mudesh dot,
të më ikësh dot,
se shtu qenka shkruaar..

Saher qe shikimin në ty unë e drejtoj,
zemren seq me ndjeg me të vërtet,
dhe kudo që rastësisht unë të takoj,
dhimbja për ty ritet bëhet sa ni një det..

ref.
Zana e bukur si hana,
te ka lindur nana,
veq e imja që të jeesh.
Zana e bukur si hana,
te ka lindur nana,
te lutem me buzëqesh.2x

Ti përpolitesh kot,rotullohesh kot,
veq e humb kohën e mua ..
ti zdo te mudesh dot,
të më ikësh dot,
se shtu qenka shkruaar..

Saher qe shikimin në ty unë e drejtoj,
zemren seq me ndjeg me të vërtet,
dhe kudo që rastësisht unë të takoj,
dhimbja për ty ritet bëhet sa ni një det..

ref.
Zana e bukur si hana,
te ka lindur nana,
veq e imja që të jeesh.
Zana e bukur si hana,
te ka lindur nana,
te lutem me buzëqesh.2x


Ky tekst u dërgua nga Liridona
Më Shumë Këngë Nga Valon Suma:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet