Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi - Shqipet Vijn (Feat. Noizy)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  31

Shqipet vijn e provojn fatin
E shofin se s'u del edhe n'vrap
Ja mbathin nuk e djin
S'va falim castin ato si dalin
Kundra va caktojm fatin
Shqipet vijn ku je tu shku
Ku je tu shku pussy
Ku je tu shku?
Shqipet vijn

Ku je tu shku pussy
Ku je tu shku?

Boj muzik se mbon t'gzushem
Shum njerz keqkuptohen
Vijn me provokime me dru sqarohen
Don't get it twisted
Tjeret na bashkoi rruga ju u bashkoj interesi

Tani ndjekim lekun
Skena koh me bo sherre
Kena shum me hum hekrat krejt pa leje
Vec gjujm naper barbona
Si vijn tu bo t'fortin
I vejm ngjum para kohe se u shtyn
Me ma t'fortit

Die mudafuka die mudafuka DIE
That's what happens when you fuck with O.T.R.
Die mudafuka die mudafuka DIE
O.T.R. da best edhe tjer nuk ka
Nuk ka ma ma T'fort
Nuk ka ma real
Nuk ka ma gangsta
U pussys know da deal

I pershendes dhe shoket
Si s'smerren me muziken OTR
Deri n'vodekje
Deri kur tma nalin Frymen

Shqipet vijn e provojn fatin
E shofin se s'u del edhe n'vrap
Ja mbathin nuk e djin
S'va falim castin ato si dalin
Kundra va caktojm fatin
Shqipet vijn ku je tu shku
Ku je tu shku pussy
Ku je tu shku?
Shqipet vijn
Ku je tu shku pussy
Ku je tu shku?

U bo I koh e giat shqipe
Si iapim prova shqipet
Vijn w dalin me pasoja t'ronda
T'vertetit kan rrespekt
Nuk jan si barbonat
Do drupa muzike vari bidonat
OTR da hardnest e thom me mburje
Kush ka dal kundra me ne ka dal me humbje
Jena pak ma noryshe
Nuk na boni rrepi
Na krijoi rruga shqipnia dhe kurbeti
Kapuni mes veti se me ne nuk keni shanca
Cunat nuk e njofin friken nuk din me bo mbrapa
Doni me bo rrep po krejt po boni gafa
Filloni gjuni kunja e kunjat i hani mbrapa

Fuck off yu pussy
Pse bon si i rondr
Po don me t'bo pytje
Po kush pytje spo t'bon
Jo per naj gjo
Po dihet pergjigja
Ty nuk t'ha kari
Pussy ty tha by tha

Shqipet vijn e provojn fatin
E shofin se s'u del edhe n'vrap
Ja mbathin nuk e djin
S'va falim castin ato si dalin
Kundra va caktojm fatin
Shqipet vijn ku je tu shku
Ku je tu shku pussy
Ku je tu shku?
Shqipet vijn
Ku je tu shku pussy
Ku je tu shku?

Yeah man
Ha ha ha
OTR

Ky tekst u dërgua nga BardhylFeaturing: Noizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/01/2013


Varrosi - Shqipet Vijn
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqipet Vijn".
3. Video është e këngës "Shqipet Vijn", por nuk këndohet nga Varrosi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Varrosi:


Komente 2