Më mbaj mend (për 1 muaj)

Varrosi - 3pm ( Paulo Maldini 3) (Feat. Lil Koli)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  217

ooouuuuuuuuuuu
doni me bo mir po sdini
thoni keni lek nuk keni
thoni jeni n rrug ku jeni
thoni keni hekra po nuk shtini
we run this ju mir e dini pa ne loja ska pik kuptimi
fuck ato tjeret pa pik parjashtimi
i'm loyal to the team like paulo maldini

[Varrosi:]
qitu nhud me ni hudi me shok me shtet per muri
fjal tforta sikur guri vargjet i gdhendi nuk i thuri
otr we be the team kta tjert kan qef me kon
my swag'a be so mean femna do me ma dhon
femna mi nguli syt athu se do mem honger
osht e vesh me me me rose po bythen e ka sikur amber
un ja plotsoj qdo onderr un ja kushtoj dhe kongen
ajo jep maksimumin saher e ndezi komren
yehh bojna jet si rockfellera otr only shqipe
nuk ka ven per grupe tjera jetojm veq per sot
se nashta neser na mer Zoti
ke problem me mu nese ke problem me shokin .. pussy

doni me bo mir po sdini
thoni keni lek nuk keni
thoni jeni n rrug ku jeni
thoni keni hekra po nuk shtini
we run this ju mir e dini pa ne loja ska pik kuptimi
fuck ato tjert pa pik parjashtimi
i'm loyal to the team like paulo maldini

[Lil Koli:]
i'm loyal to the team , men fuck qa menojn kto
Dargy Koli goes in , making money is my moto
nonstop rrugve me shok , shqipe we be so Global
Tu shetit naper bot , tu bo plenty of more dough
Hell , ju doni me bo mir po sdini
doni me ngjit nalt , posht bini
thoni keni beef , byth skini
Shqipe spja ha kujt kush jini
Talk about my dargs , slujm veni
per ju jena shum , too many
besom se mat mir sun gjeni
kur dush hajde mirsevini
Per mir , se per keq sun dilni
We run this e ju mir e din
jom rrit otr prej fillimi
'' Jena Otr '' osht himni
Living Extra large si ZINI
All curtesy off DON VIDI
All Jigga krejt si BIGI(Escobars)
i Swear these fuck boys cant see me
We run this and ju mir e dini \ da
we run this and ju mir e din shqipe ya

doni me bo mir po sdini
thoni keni lek nuk keni
thoni jeni n rrug ku jeni
thoni keni hekra po nuk shtini
we run this ju mir e dini pa ne loja ska pik kuptimi
fuck ato tjert pa pik parjashtimi
i'm loyal to the team like paulo maldini


Ky tekst u dërgua nga Festim LokiVarrosi
Featuring: Lil Koli
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/08/2015


Varrosi - 3pm ( Paulo Maldini 3)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "3pm ( Paulo Maldini 3)".
3. Video është e këngës "3pm ( Paulo Maldini 3)", por nuk këndohet nga Varrosi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Varrosi:


Komente 26