Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vaxi - Ne Enderr Vjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  107

Ne cdo cast qe nis te flas
Veshtroj menduar cfar Po shof
Ate qe deshta dhe e dua
Tani nuk enjof
Per mu koha nis te ndal
Dhe nuk mund te them asgje
Por dashurin qe bere be ti
Tani nuk e njef

Un Po t'kerkoj
Ne endrra me vjen
Heshtja me mbyt kujeeeee
Dhimbje zemres therret lotin
Tet kem ty pran Po e lus Zotin
Pa ty ftoft Po mduket bota
Ti vet me thoje jam e jotja

Ndoshta fjalet jan shum pak
Se dhimbja flet me shum
Tet urrej Apo te dua
Cilen te zgjedh un
Per mua koha nis te ndal
Dhe nuk mund te them asgje
Per dashurin qe bere be ti
Tani nuk e njef
Un te kerkoj
Ne endrra me vjen
Heshtja me mbyt Kujeee

Dhimbja zemres therret lotin
Tet kem ty pran Po e lus Zotin
Pa ty ftoft Po mduket bota
Ti vet me thoje jam e jotja
Vaxi
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/02/2015
Festivali: Top Fest 12


Vaxi - Ne Enderr Vjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Enderr Vjen".
3. Video është e këngës "Ne Enderr Vjen", por nuk këndohet nga Vaxi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vaxi:


Komente 84