Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Vedat Ademi & Samanta Karavella - Po Me Prite  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/12/2008

2008-12-19T00:00:00

Më Shumë Nga

Samanta Karavella

Këngë e albumit:

"Koha S'kthehet"

Pjesëmarrëse në

Festivali i 47-të në RTSH


Shoke te mire ne te dy
vjen e hidhur kjo
por eshte thjesht komedi
Tradhetar syt e tu
porsi xhama te thyer
do mbeten tek un.

E tani ti m`trego
perse kengen degjon
kur ti afer jo nuk me mban.
E tani ti m`trego
perse kengen time degjon.

Ref(3x)
Nje fjal dhe kthehem un
po me prite ti
nga fundi botes vij.
Po me prite ti...

Veshtroj jasht bie shi
jam un qe lagem
por ftoht ke ti.
Fola un fole ti
nuk ka vend per ne
t'jemi shok te mire.
E tani ti me trego
perse kengen time degjon

Ref(3x)
Nje fjal dhe kethehem un
po me prite ti
nga fundi botes vij.
Po me prite ti oooo.........


Ky tekst u dërgua nga Migena-denisa
Më Shumë Këngë Nga Vedat Ademi:

Më Shumë...