Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Vedat Ademi - Yjet S'bien Shpesh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Komente

Asnjë Koment

18/11/2010

2010-11-17T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Koha S'kthehet"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2010
kometa prane ishte vera jone
ajo qe e tham me shum te dy na thon
duke qeshur nje nate
ti gishtin drejton
tek nje yll atje lart
dhe i vure emrin tend
me the
ndoshta eshte shenje per ne
sepse yjet sbien shpesh
per mua ti je
sa her atje lart me sheh cdoher
mendon vetem kte moment
dhe me qet

sdi as sa do ti ngjaj sdoja diellin te lind
vetem puthjen me zjarr
pran detit un e ti
akoma te ndjej
eshte me shumm se me fort
dhe sot jam me ty
gjithmon do ta kujtoj

ref 2
me the ndoshta eshte shenje per ne
sepse yjet sbien shpesh
per mua ti je
sa her atje lart me sheh cdohere
mendon vetem kte moment dhe me qesh ,me qesh , me qesh


Ky tekst u dërgua nga  oriad
Më Shumë Këngë Nga Vedat Ademi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet