A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vedat Ademi - Si Ky Mëngjes


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/02/2011

2011-02-14T18:00:00

Song from the album:

"Koha S'kthehet"


Cdo mengjes une jam aty
hapi syte dhe buzeqesh,
dhe sa puthje japin ngjyre,
castet kur jemi prane
ne te dy...

Refreni:
Sa here enderron ke dike qe te mbron
dhe as ti s'e di se sa te do
dhe do zgjohem gjithmone duke qeshur
si ky mengjes...
Nese koha kalon, zemer une te premtoj
se do jem aty cfaredo te ndodh
per te zgjuar gjithmone duke qeshur
si ky mengjes...

Sa kuptim do kete pa ty.
ti je ajo qe marr fryme
ti me fal por ky jam une
gjithmone do kem keto fjale
per ty...

Refreni:
Sa here enderron ke dike qe te mbron
dhe as ti s'e di se sa te do
dhe do zgjohem gjithmone duke qeshur
si ky mengjes...
Nese koha kalon, zemer une te premtoj
se do jem aty cfaredo te ndodh
per te zgjuar gjithmone duke qeshur
si ky mengjes...


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019