A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Vedat Ademi - Let Me Love


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/05/2017

2017-05-21T19:00:00

Music:

Marsel Gunga

Lyrics:

2 Step

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 19

Participating in

Zhurma Show 2017


Shija e buzëve të saj më ngeli në mendje,
Sikur ujin për ato kom etje,
Ajo mundet me kan pjesë e kësaj zemre,
E du për vete, unë e du për vete,

Dua të jem vetëm i asaj,
Përgjithmonë,
Dua të jem vetëm i asaj,

Let me love,
Let me love,
Baby let me love,
Unë po du me t’pas,
T'lutna,
Let me love,
E mendoj, e mendoj, unë e mendoj
A më do, a më do?

Ngjyra e syve t'saj,
Blu si deti,
Sa herë m'shikon ajo më bën për veti,
Thonë dashurija i ndryshon njerëzit,
Kohëve të fundit nuk jam i njëjti,

Dua të jem vetëm i asaj,
Përgjithmonë,
Dua të jem vetëm i asaj,

Let me love,
Let me love,
Baby let me love,
Unë po du me t’pas,
T'lutna,
Let me love,
E mendoj, e mendoj, unë e mendoj,
A më do, a më do?

e-Cards (1)

2018-08-01 19:53:37
Let me love,
Let me love,
Baby let me love,
Unë po du me t’pas

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019