Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vellezerit Gashi - Kenaga E Hikmetes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenaga E Hikmetes".
3. Video është e këngës "Kenaga E Hikmetes", por nuk këndohet nga Vellezerit Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Gashi - Kenaga E Hikmetes  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/11/2013

2013-11-03T03:35:07+00:00nkater an po ushton o buria ngusht kish ra o hasan fazlia ngusht kish ra o hasan fazlia ju kan shtu e do derte tkqija ju kan shtu o do derte tkqija nsarajeve po rrin me shpija nsarajev o hasani i shkret e jetoj afer o tridhet vjet hini npun e u pasurure me ni boshnjake u martu e me ni boshnjake e u martue jet luksoze o tuj kalu eee nis e u shtu o familja e tij e djem e vajza sa dush ne shpie djem e vajza sa dush ne shpi e vajz kish le o mai pari thmi e vajz kish le o ni sokoleshe ja kan vnue e mrin hikmete


Ky tekst u dërgua nga  kreshnik
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet