Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Gashi - Keng Gurbeti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

ni muj ne kosov veq sa ni sahat
koka shkru mu knaq mu knaq muos mu ban rahat gurbeti ish kan veq me ban seri me te ti prish nervat me te ban gjys njer kush esht bne gurbet at uj kush e pin
kesh me i ban pak pare zor me u kthy ne shpi munin dhe takatin o i kam lan ne vend te huj tashjam kthy te shpia e spe vyj kerkujt munin dhe takatin o i kam lan ne vend te huj tash jam kthy te shpija po spi vyj kerkujt jam kthy te shpija po spi vyj kerkujt


Ky tekst u dërgua nga Avni Miftari Skenderaj

Vellezerit Gashi - Keng Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Keng Gurbeti".
3. Video është e këngës "Keng Gurbeti", por nuk këndohet nga Vellezerit Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Gashi:


Komente 0