Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Vellezerit Gashi & Gazi - M'kan Pre Shkiet Me Jatagana  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/10/2012

2012-10-06T21:16:23

Më Shumë Nga

Gazmend Rama (Gazi)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "M'kan Pre Shkiet Me Jatagana" kënduar nga Vellezerit Gashi & Gazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Gashi & Gazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet