A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Vellezerit Gashi - Hajde Hajde Keq Hyseni


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kenge Arshikie"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Hajde Keq Hyseni" kënduar nga Vellezerit Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xhavit Sadiku. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

hajde hajde keq o hyseni tnjeu gjakova djal prizereni o tnjeu gjakova djal prizereni .tnjeu gjakowa djal prizereni o qysh o me njek o izet vet o ni njeri qysh me njek o izet vet o ni njeri ...

More Keq more o budalle qka ke lyp o ngjakov me ardhe qka ke lyp ngjakov me ardhe . qka ke lyp o ngjakov me ardhe o mka qu nona kryp me marr mka qu nona kryp me marr...

Ni o kryp o nipar o aponga o pak barut o neper dugoja o pak barut o neper dugoja .pak barut o neper dugoja o bylykbash te hupi rroja...

Te hupi rroja te hupi fara o tuk o se i dole Keqes perpara o tuk o se i dole Keqes o perpara . Krisi pushka nau bo o beteri vran Qaushin humb o naseri vran qaushin humo naseri . krejt gjakova po bojn seri o kurr me sy o skem pa o ksi njeri o kurr me sy o skem pa o ksi njeri...Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019