Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vellezerit Gashi - 6 Tetor 68 Flamuri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "6 Tetor 68 Flamuri".
3. Video është e këngës "6 Tetor 68 Flamuri", por nuk këndohet nga Vellezerit Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Gashi - 6 Tetor 68 Flamuri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

31/12/2014

2014-12-31T09:51:52+00:006 Tetor 68 na u hap lajmi o i vertete
na u hap lajmi o i vertete
si ne radie ashtu n gazete
si n gazet e ashtu n radie
se n prishtin na u mbajt mledhie
se n prishtin na u mbajt mledhie
per flamuriiiin kuq e ziee
hajde hajde o flamur e
Kastrioti tka pas ne dur e
hajde hajed o bajrak e
shqiptaria ty tka la me gjak e
e per sdyti kush e majti
n Vlore e ngriti Ismail Qemali
O flamuri rema rema
kush mos dasht o i plast zemra
i plast zemra e iu shkrumofte
se na jem o bijt e Kosovse
jemi vllazer jemi shqiptare
Oooo tmbrojm flamurin ton kombtare o heeejj


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet