Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vellezerit Lleshi - Kenga E Deputetit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Deputetit".
3. Video është e këngës "Kenga E Deputetit", por nuk këndohet nga Vellezerit Lleshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Lleshi - Kenga E Deputetit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

12/07/2012

2012-07-12T15:43:47+00:00Pa na shifni kush na erdhi.
erdh simiti a xhaferri
me na fol e me na qesh
4 vjet si ban mes nesh

PO ku je mor burr shteti
votum ty e ja futem vetit
mos prit ma me te dhan timon
hip ne brryl dhe shif Stambollin

Deputet na shif surratin
a te ngjajme pak me lugatin
me bishtuk ne jemi nxi
skem pas une me pi

PO ku je mor burr shteti
votum ty e ja futem vetit
mos prit ma me te dhan timon
hip ne brryl dhe shif Stambollin

Ku eshte eshte luga e florinit
sna punon guri i mullinit
ku eshte rruga e makines
nuk na u hq barra shpines

PO ku je mor burr shteti
votum ty e ja futem vetit
mos prit ma me te dhan timon
hip ne brryl dhe shif Stambollin


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Lleshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet